Specialist resurse umane (junior)

PROHR SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 6000 MDL
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități:
- Evidența și perfectarea actelor relevante pentru asigurarea procesului de administrare resurse umane (angajare, concedii, modificare contract individual de muncă, eliberare, s.a);
- Interacțiunea productivă cu contabilitatea pentru evidența lunară a salariaților;
- Participarea în procesul de recrutare (la solicitare).

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare sau student ultimul an de studii: drept, administrare;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Experiența de muncă în domeniul similar va constitui un avantaj;
- Cunoștințe în operare Microsoft Word, Excel, Internet.
- Capacităti de relaționare bazate pe empatie și respect cu angajații.

Oferim:
- Condiții favorabile de muncă într-un mediu stabil și plăcut;
- O dezvoltare organică și multilaterală în domeniul resurselor umane;
- Programul de muncă: 09.00 – 14.00;
- Salariul de la 5000 lei net;
- Oficul în centrul orașului.

Așteptăm CV-ul Dvs la adresa: prohr.work@gmail.com cu mențiunea OBLIGATORIE a poziției pentru care aplicați.
La expedierea cv-ului, Dvs dați acordul la prelucrarea datelor cu caracter personal incluse în CV în conformitate cu Legea Nr.133 cu privire la Protecția datelor cu caracter personal.
Телефон:
069816492
Контактное лицо:
Negura Elena
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть