Specialist principal direcția managementul documentelor și administrare

Agenția de Intervenție și Plăți pentru Agricultură
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 6262 До 7500 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
A N U N Ț
cu privire la desfășurarea concursului pentru ocuparea
postului vacant în cadrul autorității administrative
mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfînt 162, et.17

1. Denumirea funcției: specialist principal Direcția managementul documentelor și administrare
2. Condiții obligatorii de participare:
- deține cetățenia Republicii Moldova;
- posedă limba română şi limbile oficiale de comunicare interetnică vorbite în teritoriul respectiv în limitele stabilite de lege;
- Studii superioare, preferențiabil domeniul tehnic. Permis de conducere categoria B. cunoștințe avansate de operare la calculator;
- Experiență profesională : 06 luni de experiență profesională;
- Cunoștințe: - cunoașterea modului de funcționare a unei autorități publice;
- cunoaștințe de bază aferent modului de întocmire a documentelor;
- abilități de utilizare a computerului.
3. Atribuțiile de serviciu conform fișei de post:
Scopul general al funcției
Contribuie la organizarea, asigurarea și controlarea activităților administrative a subdiviziunilor Agenției în domeniile aferente întreținerii, gestionării patrimoniului şi urmăririi exploatării parcului auto.
Sarcinile de bază ale funcției
1. Participarea la procesul de planificare și administrare eficientă a activităților Direcției.
2. Gestionarea parcului auto al entității.
3. Asigurarea procesului de gestionare a integrității patrimoniului Agenției.
4. Documentele obligatorii ce urmează a fi prezentate (se depun personal la sediul central AIPA, et. 17, sau pe poșta electronică indicată la datele de contact):
- curriculum vitae;
- copia buletinului de identitate;
- Documente ce atestă experiența profesională (Copia carnetului de muncă, certificate privind activitatea profesională desfășurată după data de 1 ianuarie 2019 sau alte documente confirmative)
- copiile diplomelor și a certificatelor ce confirmă studiile/calificarea;
- cazier judiciar (inițial este posibil de prezentat declarația pe propria răspundere).
5. Data limită de depunere a dosarului la angajare: 25 SEPTEMBRIE 2023, inclusiv.
6. Date de contact:
Tel: (022) 292-612
E-mail: hr@aipa.gov.md
Телефон:
069539381, 022-292612
Контактное лицо:
Snejana Tepordei
Сайт:
aipa.gov.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть