Specialist marketing

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
COMPANIE STRAINA CU O ECHIPA TINARA, DINAMICA
Recruteaza:
SPECIALIST MARKETING

Responsabilități:
- Promovarea imaginii întreprinderii;
- Dezvoltarea imaginii companiei în teritoriu.
- Moderarea, gestionarea retelelor de socializare
- Generarea, editarea, publicarea și distribuirea continutului zilnic (text, imagini, video)
- Stabilirea si gestionarea relatiilor
- Cresterea vizibilitatii continutului social al companiei
- Scrierea textelor promotionale si creative,
- Asigurarea materialului promotional
- Crearea continutului pe social media
- Elaborarea articolelor pentru site(scrierea de texte, alegerea de imagini, elaborare de concept)
- Identificarea și analizarea canalelor de promovare

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare (studiile în marketing constituie avantaj)
- Experiența de lucru în poziție similară – prezinta un avantaj
- Cunoașterea limbilor română, rusă, engleza
- Nivel ridicat de responsabilitate și organizare;
- Creativitate pentru elaborarea contentului atractiv;
- Cunoașterea diferitor metode și canale de promovare
- Experiența în SMM și copywriting

Oferim:
- remunerare competitivă;
- posibilitate de dezvoltare profesională;
- angajare in baza contractului individual de munca;
- pachet social

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV pe e-mail: resurseum@mail.ru
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть