Specialist marketing

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Specialist Marketing ( part time sau full time)
DESCRIEREA POZITIEI:

Atributii si responsabilitati:

- Elaboreaza materialele de promovare si comunicare;
- Actualizeaza website-ul companiei, editeaza si asigura difuzarea materialelor;
- Coordoneaza strategia Social Media si a site-ului;
- Concepe si implementeaza campanii de marketing online: campanii PPC (Adwords si Facebook);
- Creeaza si organizeaza diverse activitati si
- Monitorizeaza si analizeaza rezultatele campaniilor de marketing, pentru optimizarea costurilor si a rezultatelor obtinute;
- Urmareste feedback-ul de la clienti, conditiile din piata si competitorii, implementand strategii de imbunatatire si dezvoltare;
- Identifica furnizorii necesari activitatilor de marketing si comunicare, administrand relatiile cu acestia.

Tel de contact : 069784894
e-mail: cociug@profil-doors.ro
Телефон:
069784894
Контактное лицо:
Ion Cociug
Сайт:
profil-doors.ro
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть