Specialist marketing în funnel-uri automatizate

Masters
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: От 15000 До 25000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: Дом/Офис
Готовы трудоустроить беженцев
Despre companie:
Masters este o companie inovatoare în domeniul educației online și business consulting, cu o echipă de profesioniști puternici din diverse domenii - management, marketing și vânzări. Colaborăm cu companii precum Tucano, Tandem, Video Security, VARAVARA, Fantastic English etc. Suntem producători de proiecte educaționale în limba rusă și română. Unul dintre proiectele noastre noi este o academie de psihologie și filozofie în limba română.

Responsabilități principale:
- Gestionarea și optimizarea funnel-urilor automatizate de marketing pentru maximizarea rentabilității și profitului companiei.
- Îmbunătățirea continuă a funnel-urilor și rentabilității traficului.
- Analiza și raportarea indicatorilor cheie, inclusiv numărul de înregistrări, solicitările, veniturile reale și ROMI al canalelor.
- Dezvoltarea și utilizarea paginilor de înregistrare, colectarea de contacte, organizarea de webinarii și campanii de vânzări.

Cerințe:
- Experiență în marketing, de preferat cu funnel-uri automatizate.
- Experiența în analiza audienței după sistemul JTBD.
- Experiența în folosirea AI precum Chat GPT, Midjourney etc.
- Abilități analitice puternice și capacitatea de a lua decizii bazate pe date.
- Cunoașterea instrumentelor și metodologiilor moderne în marketing digital.
- Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă.

Condiții de muncă:
- Salariu între 15000-25000 lei (fix + sistem de bonusuri).
- Oportunități de creștere profesională până la CMO sau șef direcție de marketing.
- Program flexibil de lucru și posibilitatea de a lucra de la distanță.

Cum să aplicați:
Trimiteți CV-ul și scrisoarea de intenție la gulerfelicia+cv@gmail.com cu subiectul "Post vacant Specialist Marketing în Funnel-uri Automatizate".
Контактное лицо:
Felicia
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть