Specialist Marketing cu experiență

Webcase Community SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 20000 До 40000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: Удаленно
Căutăm un Specialist Marketing cu experiență, dedicat și creativ, pentru a se alătura echipei noastre dinamică. Candidatul ideal va avea abilități solide în domeniul marketingului, va fi capabil să dezvolte și să implementeze strategii eficiente și va contribui la creșterea vizibilității noastre pe piață.

Responsabilități Principale:
Strategii de Marketing: Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pentru promovarea cursurilor noastre și consolidarea brandului.

Gestionarea Campaniilor: Planificarea și executarea campaniilor de marketing online și offline, inclusiv pe platforme precum Facebook, Instagram, Google Ads etc.

Conținut și Copywriting: Crearea conținutului de marketing și a materialelor publicitare, precum și elaborarea de texte persuasive și relevante pentru diferite medii.

Analiză și Raportare: Monitorizarea performanțelor campaniilor, analizarea datelor și elaborarea rapoartelor periodice pentru a evalua eficacitatea strategiilor de marketing.

Colaborare Interdepartamentală: Lucrul în strânsă colaborare cu echipele de vânzări, comunicare și dezvoltare produs pentru a asigura coerența în mesajele transmise.
Контактное лицо:
Sergiu
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть