Specialist instrumentare daune

CA Donaris Vienna Insurance Group SA
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilităţi principale:

• Recepţioarea actelor cu privire la cazul asigurat şi verificarea complexităţii datelor furnizate;
• Verificarea valabilităţii contractului de asigurare;
• Acordarea asistenţei la întocmirea explicaţiei circumstanţelor accidentului/cazului asigurat şi a cererii de despăgubire;
• Evidenţa dosarelor de daună;
• Întocmirea şi eliberarea Extraselor din dosarele de daune, la solicitare.

Cerinţe:

• studii superioare finisate;
• cunoştinţe bune de operare PC MS Office;
• promptitudine în îndeplinirea sarcinilor;
• seriozitate, responsabilitate, implicare, corectitudine, spirit de observaţie, tact, lucru în echipă şi cooperare.

Se oferă:

• mediu de lucru confortabil în condiţii corespunzătoare;
• salariu motivant;
• tichete de masă;
• pachet social integral.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV la adresa: mun. Chișinău, bd. Moscova, nr.15/7, anticamera, sau prin e-mail: hr@donaris.md.
Informații la nr. de telefon 022 265 745, 079912075.

Doar candidații selectați vor fi invitați pentru interviu.
Телефон:
079912075, 022-265745
Сайт:
donaris.md
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть