Specialist în marketing și PR

STANDELEV
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități:
* Evaluarea eficienței campaniilor publicitare ale proiectelor în mass-media online și offline;
* Planificarea și lansarea campaniilor publicitare de proiecte în media online și offline;
* Controlul și comunicarea în crearea și gestionarea campaniilor publicitare în Google.Anunțuri, Facebook / Instagram;
* Dezvoltarea unei strategii de publicitate a evenimentelor în mass-media, participarea la expoziții de vânzări pentru informarea potențialilor consumatori și extinderea piețelor de vânzări;
* Stabilirea sarcinilor pentru proiectanții furnizorilor și cumpărătorilor, realizarea proiectelor de marketing;
* Participarea la dezvoltarea de noi inițiative de conținut potențial eficiente ale proiectului;
Cerințe:
* Studiile superioare de specialitate (marketing, publicitate, PR) ,
* Experiență de muncă similară de la 2,5 ani,
* Cunoașterea excelentă a statului și a limbilor ruse, Cunoașterea limbii engleze este binevenită
* Cunoașterea sigură a pachetului software grafic Adobe Photoshop / Corell Drow, precum și a MC Office, 1C
* Gândirea creativă, atenția, diligența, capacitatea de a gândi dincolo de evident, capacitatea de a respecta termenele alocate,

Condiții:
* Program de lucru: de la 8: 30 la 17: 30 (de luni până vineri)
* Salariu avantajos, achitat la timp;
* Pachet social deplin;
* Oficiu situat în sect. Poșta Veche

Vă rugăm să trimiteţi CV-ul prin e-mail: hr@prostand.net
Телефон:
079999342
Контактное лицо:
Larisa
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть