Specialist in domeniul vamuirii (broker)

„Azur Translogistic” SRL
Город: Резина
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilităţi:
- Ţinerea evidenţei contabile conform legislaţiei Republicii Moldova;
- Întocmirea şi prezentarea dărilor de seamă fiscale şi a rapoartelor financiare.
Cerinţe faţă de candidat:
- Studii medii sau superioare in domeniul;
- Experienta – 1 an;
- Abilităţi operare PC (Word, Excel);
- Spirit de lucru în echipă;
- Seriozitate şi responsabilitate;
- Gândire analitică, capacitate de concentrare;
- Cunoaşterea limbilor române şi ruse (cunoaşterea limbii engleze va fi un avantaj).
Compania oferă un pachet salarial motivant şi alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-un mediu de profesionişti, şi un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze un CV la adresa electronică:
tanas.mihail@gmail.com
Vor fi invitate la interviu doar persoanele selectate.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть