Specialist în braț robotic programabil (junior)

SP Technik
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 4200 До 5500 EUR
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Începeți-vă cariera de inginer de braț robotizat ca parte a companiei internaționale SP Technic cu sediul în Bratislava, Slovacia. Deveniți parte din echipa noastră de ingineri și lucrați la misiuni de instalare a tehnologiei robotice de ultimă oră în toată Europa.

Descrierea jobului:
Lucrați cu brațele robotice furnizate de KUKA, FANUC, ABB pe șantierul clientului pentru a asigura calitatea și acuratețea operațiunilor lor. Locul de muncă necesită o bună înțelegere a software-ului utilizat la proiectarea procedurilor operaționale pentru brațe.

Candidatul Ideal:
Experiență de muncă începător.
Universitatea Tehnică este un avantaj.
Nivelul începător de înțelegere al limbajului de programare C++.
Limba germană sau engleză intermediar

Salariul propus:
175 plata pe zi

Beneficii:
Călătoria și cazarea sunt asigurate de sediul central din Bratislava.
Obține viza de muncă pentru Europa.
Educație și training la nivel junior pentru a opera cu brațul robotic.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la career@sptechnic.sk
Aflați mai multe despre noi prin www.sptechnic.sk
Телефон:
+421948828338
Контактное лицо:
Marina Radenkovic
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть