Specialist imobiliar

MATTRADE imobil
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Grafic flexibil de munca
Suntem Compania MATTRADE Imobil o echipă tânără si dinamică,care se extinde!

Candidatul ideal:
-persoana activă,dinamică,pozitivă,sociabilă,ambițioasă,responsabilă,motivată de succes,bune abilități de comunicare și relaționare;
-buna cunoaștere a limbii engleze(scris/vorbit) constituie un avantaj;
-disponibilitatea atât pentru munca de birou cât și pentru cea de teren;
-posesor permis categoria B si deținerea unei mașini personale pentru activitatea de teren constituie un avantaj;
-experiență în vânzări constituie un avantaj;
-pregătit să dobândeasca cunoștințe consistente din domenii precum:imobiliar,financiar,juridic;
-cunoștințe de operarea PC;

Descrierea jobului:
-prospectarea pieții imobiliare;
-crearea portofoliului de proprietăți și gestionarea acestuia;
-promovarea proprietăților;
-intermedierea tranzacției si întocmirea documentației aferente;

Ce oferim:
-angajare oficială;
-comisioane motivante;
-program flexibil;
-oportunitatea de dezvoltare în domeniul imobiliar;
-ambianță și mediu de lucru plăcut;
-logistica necesară;
Телефон:
078772288
Контактное лицо:
Svetlana
Сайт:
mattrade.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть