Specialist departament suport tehnic

INTELECTSOFT SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilitățile postului:
- recepționarea și repartizarea comenzilor utilizînd sistemul Service Desk;
- oferirea de suport tehnic și consultații clienților;
- verificarea modului de funcționare a calculatoarelor personale și a softurilor, instalarea și configurarea echipamentului comercial;
- soluționarea problemelor tehnice semnalate de clienți în procesul de utilizare a complexului de programe;
- participarea la testarea noilor funcționalități;
- pregătirea și elaborarea setului de documente pentru utilizatori și crearea sistemului informațional corporativ.

Cerințe:
- cunoașterea foarte bună a componentelor fizice ale unui calculator personal și a sistemului de operare Win7/8/10;
- cunoștințe de utilizare a programelor din pachetul MS Office 2010/2013;
- abilități de analiză și localizare a problemelor la diferite nivele, capacitatea de identificare a soluțiilor alternative, competențe în lucrul cu documentația tehnică;
- calități personale: responsabilitate, sociabilitate, amabilitate, rezistență la stres.

Oferim:
- oportunități pentru dezvoltare profesională și avansare în carieră;
- posibilitatea de a face parte dintr-o echipă unită;
- program de lucru full time;
- angajare după promovarea cu succes a perioadei de probă de pînă la 2 luni;
- salariul mărimea căruia va fi stabilită în funcție de rezultatele interviului susținut.

Program: săptămîna de lucru de 5 zile, de la 9.00 pînă la 18.00 (cu pauza de masă de o oră).

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: info@edi.md
Сайт:
intelectsoft.md
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть