Specialist coordonator - microbiolog

Instituția publică „Laboratorul central de testare a băuturilor alcoolice/nealcoolice și a produselor conservate””
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Atribuții de bază:
- Efectuarea analizelor microbiologice la produsele alimentare (sucuri și conserve, patiserie, cofetărie, panificație, brutărie, concentrate alimentare, cereale și produse din ele, uleiuri și grăsimi, nuci, miere etc.)

Cerințe specifice:
- Studii superioare/de licență/de master în profilul microbiologie sanitară/microbiologie/biologie.
- Experiență de muncă – minim 5 ani de activitate în funcție de microbiolog în laborator de încercări produse alimentare, din care 3 ani – în funcție de șef sector/specialist coordonator.

Cerințe generale:
- cunoștințe avansate în validarea și estimarea incertitudinii de măsurare a metodelor de încercări, precum și a hărților de control Shewhart;
- posedarea limbii române (fluent);
- posedarea limbii engleze reprezintă un avantaj.
Телефон:
069174154, 022-285959
Контактное лицо:
Florea Raisa
Сайт:
lctbanpc.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть