Specialist call center

Yango
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 440 EUR
График: Сменный график
Место работы: Удаленно
Yango este un serviciu de top pentru rezervarea de taxiuri online. Serviciul identifică automat locația clientului și îi trimite cel mai apropiat taxi de la una dintre numeroasele companii de taxi care colaborează cu noi.
Clienții noștri efectuează o mulțime de comenzi în fiecare zi, atât prin intermediul aplicației, cât și prin telefon.
Căutăm angajați care să primească și să proceseze prompt solicitările telefonice primite de la utilizatori, ajutându-i să formeze o comandă de taxi în sistemul intern.

Daca tu:
• Ai un discurs clar si coerent;
• Prietenos și comunicativ;
• Visezi să crești și să te dezvolți în compania internațională - avem nevoie de tine!

Responsabilitati:
• Primirea și procesarea apelurilor primite;
• Formarea comenzilor si consilierea clientilor cu privire la serviciu.

Noi oferim:
• Lucru complet la distanță și înregistrare în baza contractului de servicii;
• Învățământ complet la distanță și înregistrare;
• Salariu competitiv;
• Program de lucru: 2/2 8:00-20:00, 2/2 20:00-8:00;
• Management excelent.

Cerințe:
• Rusă — C1 — Avansat;
• Română — C2 — Proficiency.
Телефон:
+381621051229
Контактное лицо:
Bulgun Kukareka, please contact me on WhatsApp
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть