Specialist achizitii

HR-Consulting (www.search4staff.com)
Город: Сороки
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Cerinte:
● Studii universitare - economice/comerciale/ tehnice;
● Experienta in domeniul achizitiilor de minim 3 ani (in companii internationale constituie un avantaj);
● Cunoasterea limbilor romana, rusa si engleza la un nivel avansat;
● Utilizator confident de PC
● Abilitati de negociere;
● Abilitati de comunicare si influenta;
● Abilitati de gestionare eficienta a timpului de munca/ respectarea termenelor-limita de raportare/executare a sarcinilor si responsabilitatilor.
● Apt sa lucreze in mod individual si sa asigure o colaborare buna cu furnizorii (clientii).
● Deschidere la un program flexibil de lucru;
● Disponibilitate de a locui la Nordul Moldovei.

Responsabilitati:
● Elaborarea documentelor de achizitii (cereri de oferta, comenzi, contracte) in conformitate cu cerintele legale/standardele implementate.
● Urmarirea si respectarea termenelor de realizare a contractelor/comenzilor de achizitii.
● Colaborarea cu serviciile colaterale despre necesitatea efectuarii platilor si receptionarii bunurilor contractate de la furnizori.
● Evaluarea si selectarea furnizorilor in baza preturilor, calitatii produselor oferite, a termenelor si conditiilor de livrare / plata.
● Rezolvarea reclamatiilor sau neclaritatilor aparaute in relatii cu furnizorii.

Beneficii:
● Mediu de lucru placut.
● Salariu si pachet de beneficii atractiv.

Contacte:
Cei interesati sint rugati sa transmite CV la adresa de Email: RR40@search4staff.com sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560.
In CV indicati postul vacant: “ACZR2”

Телефон:
068503560
Контактное лицо:
Сайт:
www.search4staff.com
Факс:
022-202986
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть