Сonsultant

prettygalerie
Город: Комрат
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Неполный рабочий день
cerinţe:
Responsabilitatea, pozitivitate, dorința și aspirația spre noi cunoștințe și obținerea
noi competențe. Dorința de a lucra asupra rezultatului și respectarea strictă a oficiale
instrucțiuni. Capacitatea de a comunica punctele de vedere și originalitatea gândirii lor.
Dacă nu aveți în acest moment aceste abilități, dar există o dorință de a le dezvolta, puteți
în condiții de siguranță a trimite cererea dumneavoastră!
Responsabilitati:
Selectarea și instruirea personalului, formarea
programului educațional de la distanță, prin intermediul internetului. Munca se desfășoară cu ajutorul
servicii sociale și de e-mail. e-mail. Prezența că și acest lucru este necesar.
Condiții de lucru:
Program gratuit, (orarul este negociat individual cu
director), prezența unui PC cu acces la internet stabil, abilități de comunicare prin
rețele sociale (utilizator activ al rețelelor sociale), abilități de comunicare prin e
mail prin (disponibilitatea de e-mail. Mail).Pentru mai multe detalii scriti pe posta de email atasata mai jos
Телефон:
069895748
Контактное лицо:
pretty galerie
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть