Șoferi cu categoriile depline: b-c-d-e

FPC Bioprotect SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania BIOPROTECT angajează Șoferi cu Categoriile depline: B-C-D-E, apți pentru conducerea camioanelor cu remorci

Suntem o companie cu renume pe piața agricolă din Republica Moldova și suntem în căutarea unor șoferi profesioniști care să se alăture echipei noastre.

Responsabilități:
• Livrarea mărfurilor la agricultori cât și transportarea producției agricole în Republica Moldova și la export (preponderent România);
• Respectarea normelor și regulamentelor de conducere și siguranță rutieră.

Cerințe:
• Permis de conducere valabil cu categoriile B-C-D-E;
• Experiență în conducerea vehiculelor corespunzatoare;
• Atitudine responsabilă și professionalism;
• Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta regulamentele interne și securitatea muncii.

Oferim:
• Salariu atractiv.
• Pachet competitiv de beneficii și compensații.
• Mediu de lucru plăcut și susținător.

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa BIOPROTECT, vă rugăm să trimiteți CV office@bioprotect.md.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть