Șofer

Inteligent Auto SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 9500 До 13500 MDL
График: Полный рабочий день
Cerinţe faţă de candidat:

permis de conducere categoria ”B” (experienta de condus minim 2 ani);
persoane tinere si energice, pozitive si amabile;
cunostinte minime in domeniul reparatiei autoturismelor;
cunoaşterea fluentă a limbilor română, rusă;
abilităţi de comunicare;
punctualitate, responsabilitate şi executivitate;
cunoașterea computerului la nivel de utilizator.

Responsabilităţi de bază:

Urmărirea dotării autovehiculelor;
Deplasarea cu autoturismul in raza orasului Chisinau;
Evidența consumului de carburant;
Întocmirea documentelor premergatoare vînzării.

Compania specializată în vînzarea autoturismelor oferă:

condiţii favorabile de lucru într-o companie dinamică;
posibilitatea de creştere profesională;
investiție în dezvoltarea profesională.

Locaţia: Chişinău, Moldova

Încurajăm toţi candidaţii care nu au o experienţă de lucru, dar sunt siguri că pot obţine succese mari să aplice CV-ul cu o fotografie la adresa de e-mail: contabilitate.resource@yahoo.com cu specificarea obligatorie pentru functia - Sofer-Logist . E-mail:
contabilitate.resource@yahoo.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть