Sofer - expeditor

Mediasucces SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania Mediasucces SRL, distribuitor oficial al băuturilor îmbuteliate și produselor alimentare angajează sofer / expeditor
Cerințe:
- Cunoaşterea şi orientarea în oraş;
- Cunoasterea lucrului cu facturile fiscale;
- Asimilarea cu usurinta a informatiei despre RUTE; CLIENTI; PRODUS;
- Abilitati de comunicare;
- Atitudine pozitiva fata de client si tratarea lor cu respect.
- Responsabilitate;
- Orientare spre rezultatul final;
Responsabilități:
- Livrarea apei clienţilor conform comenzilor prealabile;
- Primirea bunurilor de la depozit în conformitate cu documentele de însoţire;
- Încărcarea, stivuirea și securizarea încărcăturii în vehicul;
- Predarea încărcăturii livrate şi întocmirea corectă a documentaţiei de primire-predare;
Oferim: -Salariu atractiv; -Posibilitatea de a lucra într-un colectiv tînăr.

Dupa informatii suplimentare apelati la nr. de tel. : 068094594 - dnul Sergiu
Контактное лицо:
Manole Sergiu
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть