Șofer expeditor la departamentul logistica

Casa de Comert Vita SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 19000 До 25000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Casa de Comert VITA SRL, distribuitorul Nr.1 la sucuri conserve de fructe si legume din Republica Moldova anunta post vacant la pozitia Sofer Expeditor.
Vă căutăm! Alăturați-vă echipei noastre în calitate de Șofer-Expeditor pentru livrarea produselor companiei.

Căutăm:
- Șofer cu categoria B si/sau C și cel puțin 1 an de experiență.
- Deținător al unui certificat de conformitate (ANTA).
- O persoană organizată, atentă, responsabilă și cu o atitudine pozitivă.
- Dispusă să învețe și să se dezvolte continuu.

Responsabilitățile dvs.:
- Livrarea produselor în întreg municipiul Chișinău.
- Primirea mărfurilor din depozite conform documentelor însoțitoare.
- Descărcarea și predarea mărfurilor.
- Menținerea autovehiculului într-o stare de curățenie exemplară.

Beneficii:
- Loc de muncă stabil într-o companie de încredere.
- Pachet complet de beneficii sociale.
- Salariu atractiv de la 19 000 de lei.
Cum să aplicați:

Pentru a vă alătura echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa office@vitacom.md, sau apelati la telefonul 076000094. Nu ratați șansa de a începe o carieră in compania Nr.1, lucrând alături de echipa noastră prietenoasă și de succes!
Телефон:
076000094
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть