Sofer distributie cat. С

Vellea Home
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Candidatul Ideal
- Persoana serioasa, cu simt de responsabilitate fata de autovehicul si sarcinile date de catre conducere.
- Aptitudini de a manevra cu casa mobila de marcat precum si colectarea banilor de la clientii firmei.
- Calitati foarte bune organizatorice in ce priveste timpul pentru livrarea comenzilor.
- Bun profesionist in conducerea autovehicolului dat la dispozitie.
- Carnet de conducere categoria C.

Descrierea jobului
- Tine in evidenta toate actele necesare pentru livrarea comenzii si le inmaneaza clientilor.
- Livreaza mobilier la clienti acasa in judetul alocat si in imprejurimi
- Colecteaza banii de la clienti si le vireaza la sfarsitul zilei in banca.
- Zilnic face deconturi la contabilitate.
- Intretine in stare buna autovehiculul dat la dispozitie pentru efectuarea sarcinii date.
Телефон:
+40757538354
Контактное лицо:
Robert Stilianov
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть