Șofer de camion pentru Irlanda (EU)

Crewit Resourcing
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 2500 До 2800 EUR
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Beneficii:
Cazarea asigurata pe toata durata proiectului
Biletul la avion si actele pentru Irlanda achitate de companie
Salariul de la 14,80 Euro/ora
Se lucreaza in schimb de zi

Responsabilitati:
Livrare la timp și serviciu de colectare
Construirea de bune relații de lucru
Responsabil pentru întreținerea generală și securitatea vehiculului
Asigurarea că toată documentația necesară este completată cu acuratețe.
Responsabil de siguranță, arătând curtoazie față de ceilalți utilizatori ai drumului și respectând regulile de circulație.
Asigurați-vă că remorcile sunt încărcate și descărcate cu grijă pentru siguranța tuturor, inclusiv a publicului.
Mentine si controleaza cerintele de sanatate si siguranta referitoare la sistemul de transport.
Comunicarea cu conducerea în ceea ce privește problemele, aranjarea încărcăturilor, raportarea accidentelor și orice alte ocazii în care un astfel de contact este necesar

Cerinte:
1 an de experiență de conducere HGV
Trebuie să dețină o licență HGV clasa E+C valabilă.
Permis de conducere B (de preferat)
CPC (de preferat)
Permis de conducere C (de preferat)
Permis de conducere complet (de preferat)
Certificat de manipulare manuală (de preferat)
Nivel Engleza de baza
Контактное лицо:
Ana
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть