Șofer Autocamion cu Prelată - Categoriile B, C, E

Tincomert Grup
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:

Deținerea permisului de conducere categoriile B, C, E.
Experiență în conducerea autocamionului cu prelată.
Experiență în domeniul livrării mărfurilor.
Lipsa accidentelor grave (urmate de un dosar penal sau privarea de dreptul de a conduce autovehicule).
Calități personale: disciplină, corectitudine, capacitate de a lucra operativ.
Cunoașterea limbilor română și rusă.
Disponibilitate pentru un program de lucru flexibil și deplasări în scop de serviciu pe teritoriul Republicii Moldova.

Responsabilități:

Livrarea mărfurilor către clienții companiei.
Îndeplinirea documentelor corespunzătoare.

Oferim:

Angajare oficială în câmpul muncii.
Salariu motivant.
Program de muncă full-time.

Persoanele interesate sunt rugate să contacteze la numerele de telefon: 078999020 / 079931999. Telefon: 078999020 / 079931999
Телефон:
078999020, 079931999
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть