Sociale media & marketing manager

Vinaria din Vale
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Experiență: minim 2 ani
Studii: marketing/ jurnalism / PR – prezintă un avantaj
Salariu: fix + bonus per trimestru în funcție de KPI atinși
Skills: Canva, CapCut – prezinta un avantaj

Grupul Vinaria din Vale este unul dintre cei mai proeminenți jucători din domeniul vitivinicol al Moldovei, cu branduri importante la nivel național și internațional, deținând exporturi în țări precum: Canada, China, Japonia, Belorusia, Polonia, Elveția, Mexico, Germania, și desigur piață locală – Moldova.

Dacă ești interesat să îți construiești o carieră de succes, într-un climat motivant, întro echipa tânăra, cu deplasări interne și externe, cu potențial de creștere, te invităm să aplici pentru poziția de Senior Marketing & PR manager.

Rol: Implementarea strategiilor de social media și marketing

Responsabilități:
• Identifică împreună cu Directorul de Marketing acțiunile strategice de promovare pe piață locală și pe piață externă
• Dezvoltă, implementează și coordonează campanii de social media marketing
• Creaza content pentru platformele: Facebook, Instagram, TikTok, Mailchimp
• Coordoneaza campanii alaturi de influenceri si promotori ai brandului
• Coordonează activitățile de promovare ale brandului pentru piață locală și cea externă
• Coordonează procesul de creare de noi branduri , sau de re-branding la o gama existentă pe piață locală și piață internațională
• Menține relațiile cu agențiile colaboratoare (agenții , media, creație, digital)
• Menține relațiile cu tipografiile sau alți furnizori din domeniu
• Participa la târguri, expoziții și alte evenimente de promovare
• Elaborează strategii de creștere a vânzărilor împreună cu echipa internă
• Relaționarea cu colegii din direcția de vânzări , Horeca și distribuție.
• Execută orice alte dispoziții date de superiorul ierarhic în realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei în limitele respectării temeiului legal.

Cerințe:
• Studii superioare
• Cunoașterea fluentă a limbii române, engleze , și ruse
• Cunoaștere PC (Word, Excel, Powerpoint, Google Drive)
• Comunicare ideală scrisă și verbală
• Calități personale: adaptare, responsabilitate, organizare, planificare, flexibilitate, creativitate, focusare pe soluții și rezultate, inițiativa.

Dacă te regăsești în această descriere, te invităm să ne transmiti CV-ul la davidesculena07@gmail.com
Контактное лицо:
Elena Davidescu
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть