Social Media Manager

JustConsult SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinţe:

Studii superioare în domeniul Marketing, Științe ale Comunicării și Relații cu Publicul
Experiență în domeniu de minim 1 an
Cunoștințe în domeniul de analiză rezultate marketing
Cunoștințe în domeniul de planificare și task management

Responsabilități:

Elaborează și implementează content planul (organic și sponsorizat) pentru toate canalele de comunicare online ale companiei.
Asigură realizarea content planului prin crearea și postarea contentului respectiv în termenii stabiliți. Adaptează contentul în dependență de publicul țintă.
Concepe scenarii pentru campanii promoționale la nivel textual și vizual. Conlucrează activ cu Designerul Grafic, Copywriterul și echipa tehnică (de filmare).
Asigură dezvoltarea campaniilor de stimulare, mărire a activității utilizatorilor și atragere a noi urmăritori, prin crearea unui content unic și viral.
Conlucrează activ cu managerul targetare în vederea urmăririi rezultatului fiecărei postări în parte.
Asigură actualizarea informației din postări în momentul apariției unor modificări interne sau în legislația Republicii Moldova sau România.

Ce oferim?

Salariu în creștere în dependență de competențele deținute și rezultatul adus companiei
Posibilități de creștere în carieră pe filiera de marketing sau management corporativ
Pachet social
Bonus de performanță
Un mediu de lucru activ: Colectiv tânăr, prietenos și profesionist
Locul de muncă: Mun. Chișinău, str. Ismail 81/1, Sectorul Centru
E-mail: hr@justconsult.md
Telefon: 061137060
Телефон:
061137060
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть