Social Media Manager (SMM)

[AB+PARTNERS]
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Mărim echipa!
Căutăm oameni creativi pentru a completa echipa tânără, inspirată și energică a biroului de arhitectură și design [AB+PARTNERS].

Responsabilități:

- Elaborarea materialelor de conținut
- Elaborarea și implementarea strategiilor de plasare și comunicare pentru piața internă și externă
- Gestionarea paginilor de social media și coordonarea activități lor
- Elaborarea și implementarea strategiilor de conţinut pentru mediul online
- Crearea campaniilor integrate de marketing online
- Analiza eficienței fiecărui canal de comunicare și optimizarea bugetelor investite
- Întocmirea rapoartelor de prezentare a eficienței campaniilor de marketing și a altor activități de promovare

Solicitări:

- experienţă în digital marketing/social media marketing
- creativitate!!!
- disponibilitate de a lucra într-un program full-time
- cunoașterea trendurilor și progreselor din domeniul marketing, designului grafic.
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть