Smm specialist

KOTON
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: Удаленно
Responsabilități:
- Dezvoltă și administrează conturile pe rețelele de socializare (facebook, instagram);
- Postează zilnic conținut pentru social media(stories/feed/reels) în conformitate cu planul de acțiune;
- Propune si implementeaza noi strategii de distribuire a conținutului și de atragere a audienței online;
- Setează desfășurarea campaniilor de promovare pe rețelele de socializare;
- Scrie texte.

Profil candidat
- Experiență în muncă în social media marketing obligatoriu;
- Abilități de planificare și executare a sarcinilor;
- Cunoașterea platformelor social media;
- Persoana activă, creativa, pasionata de social media;
- Cunoștințe de editare video și foto (obligatoriu)

Ce oferim:
- Pachet social deplin;
- Program de lucru- 8 ore/ 5 zile pe săptămînă;
- Salariu negociabil, în urma interviului;
Телефон:
068554577
Контактное лицо:
Ana Andrieș
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть