SMM Manager

FreeDesign
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Suntem o companie care execută Design interior și Mobilă la comandă și suntem în căutarea unui coleg creativ la funția de SMM Manager cu program flexibil de muncă!
Responsabilități

administrarea paginilor de social media Facebook/Instagram/TikTok
deplasarea la obiecte, secție de producere, clienți etc pentru obținerea conținuturilor video
editarea de foto, crearea video-uri creative
creare de conținut covingător, texte interactive pentru postări
creare de story zilnice
creare de postări

Cerințe

responsabilitate și punctualitate
ințiativă și implicare
cunoaștere Photoshop
cunoștințe în gestionarea platformelor sociale

Oferim

program flexibil de muncă
salariu achitat la timp (salariul se discută la interviu)
colectiv tînăr și prietenos

Dacă ești creativ și ai un portofoliu cu lucrări interesante și deosebite anexează-l împreună cu CV-ul tău la adresa electronică katelini.mobila@gmail.com
Telefon de contact +373 68 44 34 59 Ecaterina Tricolici Telefon: 068443459
E-mail: katelini.mobila@gmail.com
Телефон:
068443459
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть