SMM Manager (8 000 - 12 000 mdl)

Midnight Works
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 8000 До 12000 MDL
График: Полный рабочий день
Готовы трудоустроить беженцев
Responsabilități de bază:

Elaborarea și aplicarea strategiilor de promovare prin rețelele de socializare Facebook, Instagram, etc.
Elaborarea de content creativ și atractiv pentru platformele media și de publicitate (scrierea de texte, alegerea de imagini, elaborare de concept) pentru mărirea traficului.
Analiza performantei platformelor social media utilizate și elaborarea recomandărilor de eficientizare.

Cerințe față de candidați:

Cunoașterea limbilor engleză, română și rusă.
Creativitate pentru elaborarea contentului atractiv,
Capacități de comunicare si interacțiune excelente,
Experiență in domeniu Social Media Marketing.
Cunoașterea aplicațiilor VN, CapCut, Lightroom, MagicEraser.

Beneficii:

Angajare oficială, pachet social inclus
Parcare subterana (50% achitat de companie)
Grafic de lucru 9:00-18:00 (luni-vineri)
Abonament la sala de sport
Pizza party lunar in incinta companiei
Oficiu în sectorul Telecentru o zonă bine amplasată cu transport public și localuri pentru lunch în apropiere
Birou confortabil, cu zonă de relaxare și ceai/cafea, dulciuri și fructe gratuite

Pentru a lăsa CV-ul expediați un e-mail pe adresa hr@midnight.works
Web: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/
hr@midnight.works
Телефон:
069666650
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть