SEO manager

''Innovation Seven'' S.R.L
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania internațională de IT ”Innovation Seven” S.R.L. te invită cu drag să devii membra/membru al echipei noastre.

Atribuții și responsabilități:

- Abilități de bază în programe de editare grafică
- Crearea de titluri SEO, descrieri, link-uri interne.
- Elaborarea și executarea strategiei SEO
- O bună înțelegere a Web Page-urilor
- Cercetarea și implementarea noi hack-uri de creștere pentru a genera clienți potențiali
- Cunoașterea limbii engleze (avantaj limba germană)

Noi îți oferim:

- Loc de muncă stabil cu posibilitatea de creștere profesională și avansare în carieră
- Participare la proiecte interesante și inovative
- Vei lucra într-o echipă dinamica si prietenoasă
- Asigurarea pachetului social
- Salariu motivant
Телефон:
068341236
Контактное лицо:
Păgîn Dumitru
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть