Senior client manager

CGI LAB
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
În calitate de Senior Client Manager, veți aplica abilitățile de comunicare, coordonarea și gestionare a echipei de client manageri.
În cele din urmă, ar trebui să puteți gestiona și furniza ciclul integral al proiectelor în condiții de calitate, timp și buget.

Responsabilități:

• Coordonarea lucrului echipei de client manageri;
• Controlul gestionării timpului;
• Asigurarea satisfacției clienților;
• Monitorizarea progresului proiectului;
• Facilitați și sprijiniți procesul de gestionare a cerințelor și înțelegeți cerințele la nivelul necesar pentru livrarea cu success;
• Gestionarea rapoartelor și a documentației necesare;
• Studierea pieții, prezentarea, promovarea şi vânzarea serviciilor companiei potențialilor clienți.

Cerințe:
• 3+ ani de experiență întrun rol similar (Senior Client Manager, Project Manager);
• Abilități interpersonale și de comunicare puternice;
• Capacitatea de a motiva și a conduce o echipă pentru a obține un rezultat comun;
• Inițiativă de nivel înalt, energie, entuziasm și professionalism;
• Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat.

Oferim:
• Salariul de 14,000 lei + % vânzări;
• Oficiu modern localizat în mun. Chișinău, sec. Râșcani;
• Angajare oficială cu salariul integral;
• Program de muncă de Luni până Vineri, 8h (9.00-18.00);
• Posibilitate de creștere financiară.
Телефон:
069325265
Контактное лицо:
Tudor
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть