Șef stație de alimentare cu combustibil în Chişinău

Rompetrol
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Subdiviziunea companiei – Stație alimentare cu combustibil (petrol,gaz) mun. Chișinău.
Responsabilități principale:

Gestionarea activității stației PECO;
Organizarea activității personalului stației PECO;
Lucrul cu organele de verificare și control;
Întocmirea rapoartelor de vînzări și stocuri, rapoarte contabile etc.
Responsabilitatea pentru rezultatele inventarierilor, măsurărilor de control etc.

Principalele cerințele față de candidați:

Studii superioare tehnice de specialitate;
Experiența de muncă în domeniul analogic – constituie un avantaj;
Cunoașterea limbilor româna, rusa – obligatoriu;
Permis de conducere cat. B și autovehicul propriu;
Aspect prezentabil și capacitatea de comunicare eficientă;
Gîndire analitică, atenție la detalii, onestitate.

Compania oferă:

Salariul motivant;
Un colectiv prietenos;
Pachet social complet;
Experienta profesională intr-o companie internațională.
Tichete de masă;
Aplicație sport Fit.

Dacă aveți motivație și dorința de a lucra în echipa companiei noastre, trimiteti CV pe adresa: hrmd@rompetrol.com, cu indicarea în tema scrisorii a denumirii postului vacant pentru care candidați.
Doar persoanele selectate vor fi contactate. E-mail: hrmd@rompetrol.com
Telefon: 069558811
Телефон:
069558811
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть