Șef sector

La Mămuca
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Obiectivul funcției– Coordonarea și administrarea procesului de producție (la nivel de sector) în ansamblu în vederea realizării producției planificate, în conformitate cu obiectivele, programul și standardele de calitate ale întreprinderii.
Responsabilități:

Functionarea cu succes a sectorului în ansamblu din punct de vedere tehnic și managerial în conformitate cu politicile și strategia de producție ale întreprinderii;
Organizarea și coordonarea întregului proces de muncă, prin aplicarea celor mai bune soluții tehnice și economice;
Promovarea imaginii companiei pe piață prin transmiterea unui produs ”excelent” într-o atmosferă ”excelentă”;
Îndeplinirea documentației de specialitate.

Cerințe:

studii superioare în domeniul tehnologia alimentelor (tehnice);
experiență de muncă în sfera producerii – un avantaj sporit;
disciplină și corectitudine în activitate;
aptitudini de planificare şi organizare a operaţiilor şi activităţilor;
cunoasterea limbilor română și rusă.

Profilul candidatului:

persoană dinamică și pozitivă, orientare spre realizarea obiectivelor;
comunicativitate, putere de convingere;
acuratețe, grad înalt de responsabilitate și atenție;
spirit de ordine și disciplină;
abilități pentru lucru în echipă;
dorința de dezvoltare a subordonaților și capacitate de delegare;
aptitudine generală de învăţare,
rezistența la stres;
comportament etic.

Oferim:

Lucru într-o echipă dinamică, calificată și cu scopuri comune;
Pachet social;
Salariu atractiv, motivat și individualizat.

Persoanele interesate sunt invitate la interviu la adresa:
Republica Moldova, mun. Chișinău , str. Alba Iulia 75/12, et II, bir.221
SC ”Stropșa Alexandra” SRL. Telefon: 068605602
E-mail: hr.lamamuca@mail.ru
Телефон:
068605602
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть