Sef sectie

Platina Conf SRL
Город: Штефан Водэ
Образование: Любое
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Șef sector
Obiectivul funcției – Coordonarea și administrarea procesului de producție (la nivel de sector) în ansamblu în vederea realizării producției planificate, în conformitate cu obiectivele, programul și standardele de calitate ale întreprinderii

Responsabilități:
- Functionarea cu succes a sectoruului în ansamblu din punct de vedere tehnic și managerial în conformitate cu politicile și strategia de producție ale întreprinderii;
- Organizarea și coordonarea întregului proces de muncă, prin aplicarea celor mai bune soluții tehnice și economice;
- Îndeplinirea documentației de specialitate.

Cerințe:
- studii superioare sau superioare de scurtă durată de domeniu, tehnologia confectiilor;
- experiență de muncă în sfera vinzărilor, conducerii unui grup de lucrători – un avantaj sporit;
- disciplină și corectitudine în activitate;
- aptitudini de planificare şi organizare a operaţiilor şi activităţilor;
- cunoasterea limbilor română și engleza.

Profilul candidatului:
- persoană dinamică și pozitivă, orientare spre realizarea obiectivelor;
- comunicativitate, putere de convingere;
- acuratețe, grad înalt de responsabilitate și atenție;
- spirit de ordine și disciplină;
- abilități pentru lucru în echipă;
- dorința de dezvoltare a subordonaților și capacitate de delegare;
- aptitudine generală de învăţare,
- rezistența la stres;
- comportament etic.

Oferim:
- Lucru într-o echipă dinamică, calificată și cu scopuri comune;
- Pachet social;
- Salariu atractiv, motivat și individualizat;
- Posibilitatea de avansare în carieră.
Телефон:
069375556
Контактное лицо:
Reprezentant HR
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть