Șef de producere la fabricarea mobilei

ARAMA R SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Șef de producerea la fabricarea mobilei

Cerinte:
- Studii superioare de preferinţă în industria lemnului;
- Experienţă în domeniul producţiei de mobilier;
- Experienţă în conducerea echipelor de muncitori;
- Bune abilităţi de comunicare, organizare şi de coordonare;
- Cunostinte de proiectare mobilier;
- Urmarirea lucrarilor și programarea livrarilor.

Responsabilităţi principale:
- Coordonarea şi conducerea departamentului de producţie în scopul asigurării cantităţii şi a calităţii;
- Supravegherea si coordonarea muncitorilor in procesul de productie;
- Pregatirea comenzilor pentru lansarea in executie: verificare documentatii tehnice, stabilirea necesarului de aprovizionat, normarea timpului de lucru si a consumului de materii prime;
- Stabilirea termenelor de livrare pe comenzi şi urmarirea furnizării acestora;
- Instruirea şi coordonarea eficientă a personalului;
- Controlul calităţii şi rezolvarea eventualelor erori;

Oferim:
- Loc stabil de munca;
- Pachet social deplin;
- Salariu competitiv.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa: aramai@mail.ru.
Informatii suplimentare la nr. de telefon: 079431289.
Телефон:
079431289
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть