Șef Magazin (s. Goianul Nou)

Rogob carne si mezeluri
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
În curînd deschidem un Magazin specializat pe teritoriul fabricii.

Compania Rogob este în căutarea unei colege/unui coleg pentru funcţia de Șef Magazin.
Rol: Coordonarea și administrarea magazinului și a depozitului / locului de stocare a materialelor și mărfurilor; gestionarea personalului din magazin, asigurarea aspectului general al magazinului și buna funcționare tehnică și comercială
Responsabilitati:

Managementul si evaluarea activitatii membrilor echipei ariei sale pe baza indicatorilor de performanta. Evidența angajaților și asigurarea numărului optim pe ture;
Maximizarea vinzarilor prin fructificarea tuturor oportunitatilor;
Controlul și optimizarea indicatorilor de afacere (volum, nivel de deservire, cheltuieli operaționale, venit);
Să promoveze și protejeze imaginea Companiei prin urmărirea cu strictete a activitatii privind: respectarea standardelor de mercantizare și comunicarea prețului de vânzare, asigurarea comunicării promoțiilor și a altor activități de marketing în magazin, conform planului de marketing;
Managementul cheltuielilor operaționale;
Responsabil de managementul controlului şi al utilizarii bunurilor din magazin;
Dezvoltarea membrilor echipei sale, efectuind corespunzator, complet si la timp sesiunile de coaching si feed-back;
Sa cunoasca si sa rezolve nemultumirile/ reclamatiile clientilor si ale partenerilor de afaceri in conformitate cu politica Companiei;
Respectă cu strictețe standardele ISO22000 și se asigură că echipa din subordine cunosc și se conformează standardelor

Criterii de eligibilitate:

experiență în administrarea unui magazin de min 2 ani;
studii superioare;
cunoașterea la nivel avansat a limbilor română, rusă;
cunoștinte operare Microsoft Office;
spirit de echipă;
inițiativă;
gândire analitică;
managementul conflictelor;
spirit organizatoric;
managementul costurilor;

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa: hr@rogob.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть