Șef farmacie (sect. Buiucani, sect. Ciocana, or. Criuleni, mun. Balti, or. Edinet, or. Telenesti, or. Donduseni, or. Singerei)

Hippocrates
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: От 18000 До 25000 MDL
График: Сменный график
Cerințe:

studii superioare sau medii de specialitate în domeniul farmaceutic;
experiență de muncă în farmacie de minim 3 ani.

Responsabilități:

Formarea asortimentului de produse pentru filială;
Organizarea primirii mărfurilor, amplasarea și asigurarea condițiilor de păstrare a medicamentelor;
Asigură perfectarea la timp a rapoartelor periodice;
Asigură respectarea regimului farmaceutic și sanitaro-igienic în farmacie;
Asigură lucrul filialei.

Beneficii:

Remunerare atractivă (salariu fix+ bonus pentru performanță);
Pregătire profesională continuă din contul companiei;
Condiții de muncă înr-un mediu sănătos și binevoitor;
Oportunitate de dezvoltare personală și profesională în cadrul companiei.

Telefon de contact: 061166081
E-mail: angela.negoita@tetis.md. E-mail: angela.negoita@tetis.md
Telefon: 061166081
Телефон:
061166081
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть