Șef depozit Orhei

Comerț gresie, faianță, articole sanitare, mobilă pentru baie
Город: Оргеев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Suntem în căutare de ȘEF DEPOZIT în cadrul companiei-lider pe piața comerțului cu gresie, faianță și obiecte sanitare, cu propria producere a mobilei pentru baie.

Oferim:
- Posibilitatea de a lucra într-un colectiv prietenos și focusat pe rezultat
- Oportunitate de dezvoltare profesională și creștere în carieră
- Sistem de remunerare bazat pe performanță și rezultate
- Grafic de muncă de 8 ore/zi

Cerințe:
- Experiență într-o poziție similară de minim 2 ani
- Studii finalizate
- Abilități de management: planificare, administrare și supraveghere
- Abilități de gestionare a depozitelor
- Spirit de echipă și inițiativă
- Cunoașterea limbii română și rusă
- Cunoștințe de operare PC

Responsabilități de bază:
- Organizarea activității depozitului
- Evidența și administrarea personalului aflat în subordine
- Gestionarea stocului de marfă în baza documentelor de intrare/ieșire
- Asigurarea mișcării stocurilor
- Organizarea logistică eficientă a depozitului
- Evidența și controlul tuturor actelor de însoțire ale mărfurilor ce intră sau ies din gestiune
- Cunoașterea programelor de lucru pentru organizarea corespunzătoare a activității depozitului
etc.

Locația Depozitului:
or. Orhei, s. Seliște-Lucașeuca

Persoanele interesate pot transmite CV-ul, cu indicarea denumirii postului vacant la adresa: hr.manager.tatiana@gmail.com

Vă așteptăm în Echipa noastră!
Контактное лицо:
Departamentul resurse umane
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть