Șef departamentul transport

COLASS S.A.
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 12000 До 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Descrierea locului de muncă:

Te entuziasmează să lucrezi în echipă? Ești pasionat de Transport? Îți place să ai o activitate dinamică?

Ai posibilitatea să te alături în calitate de Șef al Departamentului Transport, unei companii de construcții care se ambiționează să fie prima alegere a clienților dar și a angajaților în acest domeniu.
Avem un mediu sigur, dinamic unde ideile tale sunt ascultate cu respect și ești implicat.
Credem că angajații noștri sunt cheia succesului nostru, de aceea, ne străduim să oferim dezvoltare și posibilităti de creștere in cadrul companiei COLASS S.A. Suntem mândri să răsplătim angajamentul și efortul tuturor angajaților.

Cerințe:
-Studii superioare; specialitatea Transport sau Inginerie Mecanică constituie un avantaj;
-Cunoasterea avansată a pachetului Microsoft Office (Word +Excel), reprezintă un avantaj;
-Experiența de lucru în domeniul transportului reprezintă un avantaj;
-Atitudine orientată spre rezolvarea problemelor;
-Aptitudini de comunicare, planificare și negociere;
-Cunostințe de legislatie în domeniul transportului;
-Experientă în coordonarea unei echipe;
-Atitudine constructivă, orientată spre rezultate;
-Capacitate de organizare și planificare a secției din subordine.
-Permis de conducere categorie B

Responsabilități principale:
-Verificarea și evidența documentelor de transport, verificarea consumului de motorină;
-Recepționarea comenzilor de transport, verificarea și stabilirea traseelor optime;
-Gestionarea și coordonarea cu șoferii, comunicînd eficient detaliile de transport;
-Monitorizarea evoluției curselor, activității șoferilor și poziționării camioanelor.

Beneficii:
-Salariu competitiv – de la 12 000 MDL, dar poate fi ajustat conform experienței calificărilor candidatului;
-Angajare oficială, pachet social deplin;
-Orar de lucru stabil: 5 zile pe săptămână, de la 8:30 – 17:30;
-Achitarea serviciilor telefonice;
-Rambursarea cheltuielilor de călătorie/ consum de combustibil;
-Bonusuri în dependență de calitatea muncii prestate;
-Oportunități de dezvoltare profesională;
-Mediu de lucru dinamic și angajament pentru sustenabilitate;
-Evenimente și activități de echipă.

Expediați CV-ul la adresa de e-mail: hr@colass.md
Oferim detalii la nr. de telefon: 078 30-40-40/ 079 33-94-73
Телефон:
078304040, 079339473
Контактное лицо:
Veronica Mosneagu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть