Șef departament vânzări

General Agroteh SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Descrierea companiei

Compania “General Agroteh” SRL - Furnizor de tenhica si utilaj agricol performant, service profesionist in garantie si post-garantie, piese de schimb de origine, suport tehnic. Consultanta de specialitate la achizitionarea de utilaje agricole.

Cerinte:
- Experienţă în vânzări de echipamente şi utilaje, de preferat utilaje agricole;
- Foarte bune abilităţi de vânzare şi negociere;
- Studii într-un domeniu tehnic: mecanică, utilaje, maşini, agronomie, mecanică agricolă, ...
- Cunoaşterea limbilor romana, rusa, engleza (constituie un avantaj);
- Cunoștinţe de utilizare a calculatorului, inclusiv pachetul Microsoft Office (Word, Excel);
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate pentru deplasări frecvente .

Principalele responsabilităţi:
- Identifica clienți noi și colaboreaza cu clienții existenți ;
- Identifică nevoia clienţilor şi întocmeşte oferte de preţ personalizate;
- Efectuează vizite şi menţine o relaţie bună cu clienţii din zonă;
- Promoveaza și comecializeaza tehnica si utilaje agricole ale Întreprinderii;
- Oferă clienţilor informaţii tehnice cu privire la caracteristicile utilajelor şi modul de utilizare;
- Pregăteste ofertele comerciale și negociaza condițiile contractual;
- Introduce/redacteaza informațiile în bazele de date;
- Formarea si gestionarea departamentului de vanzari.

Oferim:
- Salariu stabil achitat la timp si bonusuri in functie de performante;
- Mediu de lucru profesionist intr-o echipa tanara, motivata in continua dezvoltare;
- Asigurarea cu intreg pachet social;
- Oportunitati de promovare;
- Automobil si telefon de serviciu .
- Program de lucru: luni –vineri de la 08:30-pînă la 17:30.
Телефон:
060504441
Контактное лицо:
Cristina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть