Sef de schimb în productie

Sebn.md
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Descrierea Postului

Organizarea procesului de producţie;
Monitorizarea şi gestionarea cu personalul din subordine; Asigurarea planului de producţie;
Asigurarea îmbunătăţirii continue a calității produsului;
Responsabil de urmărirea stării tehnice al echipamentului pe care îl operează; Realizarea instructajelor de informare pentru echipa din subordine.

Cerinte

Abilităţi de comunicare eficientă, asertivă;
Abilităţi de planificare, organizare şi prioritizare a activităţilor;
Orientare spre respectarea termenelor limită şi atingerea obiectivelor;
Atenţie la detalii, spirit analitic, responsabilitate şi acurateţe.

Ofertă

Salariu atractiv, calculat în funcție de experienţă şi competenţe;
Instruiri de dezvoltare profesională şi personală;
Posibilitate de creştere în carieră;
Program de lucru deplin;
Mediu de lucru modern, plăcut şi motivant;
Transport şi prânz gratuit;
Alte beneficii pe care le vei descoperi când vei deveni parte a familiei SEBN MD.

Cum aplici?
Trimite CV-ul la adresa: angajare@sebn.com sau apelează 062163777.
Телефон:
062163777
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть