Secretar-operator

SRL Automotive leasing
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 6000 До 8000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Dacă ești o persoană responsabilă și organizată te așteptăm în echipa noastră!

Cerințe:

- responsabilitate, disciplină, profesionalism, receptivitate, abilități de comunicare;
- spirit de echipă;
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- cunoștințe de operare PC (MS Word, Excel, Internet);
- competențe de utilizare a echipamentelor de birou (copiator, scaner, imprimantă).

Responsabilități:

- ținerea lucrărilor de secretariat (introducerea in baza de date a achizitiilor, contractelor, notificărilor).

Oferim:
- un salariu competitiv;
- condiții de muncă confortabile și un mediu binevoitor;
- șansa de a face parte dintr-o echipă tînără.

Program de lucru: 8:30-17:30 (de luni pînă vineri).

Dacă te regăsești în cele prezentate mai sus te rugăm să expediezi CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică specificată.
Телефон:
060006066
Контактное лицо:
Marcel
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть