Reprezentant(ă) medical(ă)

Dr. Reddy's Laboratories Romania Srl
Город: Бельцы
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Candidatul ideal:
Studii superioare finalizate.
Experienta profesionala in vanzari de aproximativ 3 ani.
Carnet de conducere cat. B
Dispus pentru deplasari, aproximativ 50% din timp.

Descrierea jobului:
Promovarea produselor Dr. Reddy's catre medici si farmacisti
Pregatirea si raportarea activitatilor desfasurate.
Dezvoltarea si mentinerea unor parteneriate de succes.
Participarea la evenimentele si conferintele specifice domeniului.
Beneficii

Cursuri de dezvoltare profesionala si personala.
Recompensarea reusitelor profesionale prin bonusuri, calatorii si diverse premii.
Un mediu de lucru provocator.
Masina de companie.

Datele personale transmise ca urmare a aplicarii candidaturii la acest post sunt confidentiale. Doar candidatii considerati eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu.
Телефон:
078296772
Контактное лицо:
Rizea Alexandra
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть