Reprezentant medical

Rom Pharma Trade SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Rom Pharma Trade SRL, companie care activeaza pe piata Republicii Moldova in domeniul distributiei, inclusiv farmaceutice, angajeaza::

Responsabilitati si atributii:

Promovarea produselor companiei in cadrul vizitelor regulate la medici si farmacisti;
• Stabilirea, dezvoltarea si mentinerea relatiei cu medicii si farmacistii;
• Dezvoltarea și îndeplinirea planurilor de acțiune pentru atingerea obiectivelor stabilite;
• Organizarea si participarea la evenimente speicifice cu scopul promovării produselor.
• Controlul expunerii produselor in locuri de vanzare (farmacii).
• Creșterea vanzarilor in mod indirect prin oferirea de informatii si prin recomandarea de produse;
• Furnizarea feed-backului calitativ si cantitativ aupra sell-out-ului produselor;
• Contribuirea activă la dezvoltarea sell-out-ului produselor.

Cerinte:
- absolvent(a) a Universitatii de Medicina si Farmacie;
- experienta de lucru in calitate de reprezentant medical prezinta un avantaj;
- abilitati de comunicare și negociere;
- Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
- orientare spre rezultat si client;
- Cunoasterea calculatorului (utilizator experimentat de Microsoft Excel, Word, Power Point).
- Permis de conducere cat. B. prezinta un avantaj

Compania ofera:
Un salariu avantajos;
Conditii bune de munca;
Acordarea pachetului social atractiv;
Posibilitatea de a invata si a te dezvolta pe plan profesional;
Persoanele interesate sunt rugate sa ne contacteze la numarul 078884443 sau sa transmita CV-ul la adresa electronica office@rompharma.com
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть