Reprezentant medical

Caracas Dental
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania CARACAS DENTAL este unul din fondatorii pietii stomatologice din Moldova si dorim sa ne extindem echipa. De aceea suntem in cautarea unei persoane - Reprezentant Vânzări în departamentul Clienți Corporativi.

Responsabilitățile de bază vor consta în identificarea și atragerea clienților corporativi noi, în scopul de a atinge obiectivele strategice ale companiei și de a crește volumul total de vânzări.
Compania își ia responsabilitatea de școlarizare a managerului în Chișinău și deplasări peste hotare.

Se oferă un salariu ULTRA COMPETITIV

Responsabilități de bază:
-să răspundă prompt la solicitările clienților;
-să promoveze și să vândă produsele Caracas Dental clienților potențiali și existenți;
-să ofere informația necesară cu privire la produsele companiei;
-să identifice, să investigheze și să ofere soluții la solicitările clienților.

Competențe și studii:
-permis categoria B
-studiile superioare constituie un avantaj
-experiență în vânzări și deservire clienți ar constitui un avantaj;
-cunoasterea obligatorie a limbilor română, rusa. Limba engleza constituie un avantaj
-abilitati in utilizarea tehnologiilor informationale: aplicatii la mobil gen Waze, google maps. Pachetul Office (PPT, Word, Excel)
-cunostinte in utilixarea retelelor de socializare si messengere.
-studii in domeniul vanzarilor este un avantaj

Profilul personal:
-aiilități excelente de comunicare, argumentare și convingere;
-atenție și acuratețe la detalii;
-responsabil, organizat, orientat spre rezultat în termenii prestabiliți.
-DORINTA de a INVATA si de a se PERFECTIONA continuu

Dacă sunteți interesat de poziţie și corespundeți cerințelor de mai sus, expediați CV-ul Dvs. la adresa de email info@caracas.md
Телефон:
068762718
Контактное лицо:
Ion
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть