Reprezentant în teritoriu (dealer)

Город: Шолданешты
Образование: Любое
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Частичная занятость / Совместительство
Compania :
* Importator /Producător de ferestre și uși din PVC în Nordul Moldovei

Responsabilități principale :
* Identificarea clienților potențiali
* Prezentări de produse
* Derularea de contracte/ negocieri/ comenzi
* Prospectarea continuă a pieței, în căutarea de noi clienți

Cerințe :
* Experiență în vânzări , experiență în domeniul construcțiilor ( constituie avantaj)
*Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel bun
*Activ, perseverent, motivat, organizat, bun coleg, bine pregătit profesional

Compania ofera :
* Salariu raportat la vinzari
* Bonusuri individuale raportate direct proportional la
rezultatele obtinute
* Lucrul într-un colectiv tânăr și bine pregătită
profesional, într-un mediu plăcut și propice dezvoltării
personale
* Oportunitatea obținerii unor câștiguri coroborate cu
eforturile depuse

Cei interesati pot transmite CV la adresa email: grosevschi.marin@outlook.com
Телефон:
067676600
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть