Reporter - știrist sau frelancer pentru realizarea știrilor din orașul și r-nul soroca

PP ”Observatorul de Nord”, www.observatorul.md m. Soroca
Город: Сороки
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Неполный рабочий день
Cerințe

Studii superioare
Experiență de lucru într-o poziție similară minim 1 an Cunoașterea obligatorie a limbii române, rusă. Creativitate
Gândire analitică și organizare
Discreție profesională și integritate.

Responsabilități

Urmărește informațiile despre evenimentele din orașul și raionul Soroca domeniul economiei, culturii și vieții sociale, activității APL
Poartă întreaga responsabilitate redacțională pentru acuratețea informațiilor pe care le conține știrea realizată
Culege informații de larg interes și cu noutate absolută, le verifică și scrie știri pe baza evenimentelor importante.
Realizarea știrilor adaptate.
Asigură respectarea normelor deontologice.

Oferim

Experiență de muncă într-o echipă creativă Dezvoltarea aptitudinilor profesionale și personale
Salariu motivant

Te așteptăm în echipa noastră! Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul și link-urile la materiale publicate anterior ( dacă există) la adresa de email: odn.soroca gmail.com
Телефон:
069265309
Контактное лицо:
Elena Cobasneanu
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть