Registrator medical

Eurolab SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 7500 До 8000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Centrul de medicina și laborator“Eurolab” angajează Registrator medical (f/m)

Responsabilități:
- Comunicare eficientă și informarea minuțioasă a clienților;
- Înregistrarea pacienților;
- Incasarea mijloacelor bănești cu eliberarea bonului de plată;

Cerințe:
- Studii medii speciale (avantaj)
- Dedicație și orientare spre pacient;
- Flexibilitate, entuziasm și dorință de a studia un domeniu nou;
- Responsabilitate, amabilitate;
- Cunoasterea fluentă a limbilor română și rusă;

Oferim:
- Activitate într-o echipă dinamică și profesionistă, un mediu de lucru modern;
- Pachet social deplin;
- Salariu atractiv;
- Asigurarea cu uniformă;
- Reduceri considerabile la serviciile medicale a centrului;
- Instruire și dezvoltare în domeniu;
- Oportunități de carieră și creștere profesională.
- Program de lucru: luni-vineri 7.30-15.00 (cu pauză de masă), 11.30-18.30 (cu pauză de masă), sâmbătă 8.00-14.00 ½
- locul de munca - sectorul Botanica bd.Traian 7/1

Persoanele interesate sunt invitate să trimită un CV (obligator însoţit de o poză şi cu indicarea postului dorit) la adresa de e-mail: contabil.sef@eurolab.md
Vor fi contactaţi numai candidaţii selectaţi.
Телефон:
068042424
Контактное лицо:
Irina
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть