Recrutor

Global Working
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Vrei să faci parte din echipa Global Working? Angajăm recrutor în Chișinău și Bălți!

Atribuțiile funcției:
- Plasarea ofertelor de muncă pe diferite canale de recrutare;
- Analiza candidaților;
- Organizarea și desfășurarea interviurilor de angajare;

Cerințe față de candidat:
- Persoană comunicabilă, sociabilă, responsabilă, obiectivă, punctuală și bine organizată;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Deținerea abilităților de analiză, sinteză și generalizare;

Ce oferim:
- Condiții confortabile de muncă, grafic 10:30-18:30
- Oficiu amplasat în centrele orașelor Chișinău și Bălți;
- Echipă prietenoasă, solidară și altruistă;
- Salariu fix + % din contractele încheiate.

Detalii la numărul de telefon: 067486200
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть