Recruiter

CDAMP
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: Дом/Офис
Recruiter
Ce oferim:
- Salariu motivant + KPI;
- Posibilitatea de creștere financiară și profesională;
- Oficiu în centrul capitalei;
- Program de lucru: luni-vineri, 09:00 – 18:00, cu pauză de masă.

Cerințe:
- Experiență de lucru minim 2 ani într-un post similar;
- Abilități de petrecere a interviurilor și selecție a candidaților;
- Cunoaşterea limbilor română și rusă, limba engleză - avantaj;
- Abilități de a lua decizii importante;
- Flexibilitate și implicare 100% în procesul de lucru.

Responsabilități:
- Monitorizarea și aplicarea celor mai bune practici de recrutare HR;
- Identificarea necesităților de angajare a personalului;
- Elaborarea și actualizarea descrierilor pentru posturile existente;
- Recrutarea candidaților utilizând baze de date, social media etc.
- Evaluarea cunoștințelor, abilităților, experienței și aptitudinilor relevante ale candidaților.
Vom fi bucuroși să colaborăm!

Dacă te regăsești în cele de mai sus, trimite CV-ul tău la adresa electronică office@cdamp.md, cu mențiunea postului Recruiter, în tema scrisorii.
Телефон:
079537295
Контактное лицо:
Oxana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть